Hlavní stránka > Aktuality > Auto jako špatná investice
  • 24.09.2019

Auto jako špatná investice

Když se podíváte na křivku poklesu cen u automobilů, zjistíte, že koupě automobilu opravdu není vhodnou dlouhodobou investicí. Cena automobilu samozřejmě klesá okamžitě poté, co s ním vyjedete z autosalónu, ale po nějakou dobu si drží stále rozumnou hodnotu, zejména díky skutečnosti, že je stále v záruce. Změna nastává v okamžiku, kdy záruka po dvou letech skončí. Cena automobilu jde rapidně dolů a v případě prodeje za něj dostanete pouze zlomek původní ceny. Nejvýhodnějším momentem, kdy se svého auta zbavit, je tedy dříve než mu skončí dvouletá záruka. Pokud se vám takto zánovní auto podaří prodat, získáte většinou dostatek peněz, aby nákup nového automobilu nebyl příliš finančně vyčerpávající. Klíčový je v těchto případech čas. Čím dříve nabídnete auto k prodeji, tím víc peněz získáte a koupě nového vozu bude pro vás dostupnější.

 

Jak prodat zánovní auto za nejvyšší možnou cenu

Sehnat solidního a solventního kupce na vaše zánovní auto ovšem bývá často obtížné. Ne nadarmo se říká, že auto vám udělá radost dvakrát v životě: poprvé když si ho koupíte a podruhé když se ho dokážete zbavit. U nás v Auto Broker se snažíme tuto starost mnoha řidičů vyřešit. Vykupujeme auta za nejvyšší možnou cenu, za hotové, a tak aby celý proces trval co nejkratší dobu.

 

Vyřídíme za vás veškeré papírování

Zařídíme za vás veškerou administrativu spojenou s převodem vozu. Veškerou dokumentaci zpracujeme a převod v registru vozidel zařídíme na základě vaší plné moci. Jakmile váš vůz převezmeme, vyplatíme vám peníze a přebíráme odpovědnost za veškeré eventuální skryté vady. Vy už se nemusíte o nic starat.

 

Neváhejte proto s prodejem svého ojetého automobilu příliš dlouho. U aut starších 2 let jde cena rapidně dolů a při jejich odprodeji nedostanete ani zdaleka tolik, kolik byste za své auto dostali o pár měsíců dříve.

 

CHCI PRODAT VŮZ

Potřebujete prodat váš vůz, Chcete vědět, kolik za něj dostanete? Potřebujete poradit?
Vyplňte kontaktní formulář, ozveme se vám do 24 hodin.