Hlavní stránka > Aktuality > Vykoupíme vaše auto rychle a výhodně
  • 24.09.2019

Vykoupíme vaše auto rychle a výhodně

Výkup vozidel za hotové je naším denním chlebem. Přijedeme za vámi kamkoli, Praha a ČR jsou naším rajónem. Naší specializací je výkup osobních, užitkových i nákladních vozidel. Nezáleží na aktuálním stavu vozidla, překážkou nejsou bouračky, nepojízdné, bez STK, s vadou. Ano, čtete správně, nabízíme nejen peníze za auta v dobrém stavu. Zajímá nás také výkup havarovaných vozidel, výkup bouraných aut, ale i výkup nepojízdných vozidel. Cenu má pro nás každý vůz, což znamená, že své peníze za auto vždy dostanete. Sami si ověříte, že vám nabídneme tu nejvyšší možnou cenu a pokud se domluvíme, peníze vám rovnou přivezeme.

Výkup aut za hotové a bez námahy

Naše služby jsou profesionální a maximálně efektivní. Můžete se spolehnout na to, že s námi probíhá výkup aut vždy jednoduše a rychle. Veškerou administrativu zařizujeme my. Přijedeme s připravenou kupní smlouvou a plnou mocí určenou k převodu vozu na registru vozidel. Vy si jen připravíte základní doklady, podepíšete smlouvu a plnou moc a necháte si od nás vyplatit předem domluvenou částku za odkup vozidla. Jednodušší už to pro vás být ani nemůže.

Odkup auta jakékoli značky

Ušetříte si tak spoustu času, starostí i zbytečného stresu. Výkup vozidla vás zbaví odpovědnosti za jeho technický stav. Pokud se rozhodnete pro odkup auta u nás, máte absolutní jistotu, že vám nehrozí řešení reklamací, ani potencionální vracení vozidla kvůli skrytým vadám. Nejste limitováni ani značkou auta. Škoda, Fiat, Lada, Citroen, VW, Mercedes Benz, BMV, Ford, Opel, Chrysler, Honda, Mazda, Audi, Iveco, Lancia, Jaguar, Isuzu, Seat, Saab, Subaru, Suzuki, Mg, Porsche, Renalt, Rover, Toyota, Hyundai, Kia, Daewoo, Lamborghini, Rolls royce, Lexus, Ferrari, Maserati, Alpinia, Jeep, Land rover, Hummer, Smart, Mini, Lotus, Maybach, Infiniti. Ano, všechny tyhle značky nás zajímají. Domluvíme se?

CHCI PRODAT VŮZ

Potřebujete prodat váš vůz, Chcete vědět, kolik za něj dostanete? Potřebujete poradit?
Vyplňte kontaktní formulář, ozveme se vám do 24 hodin.