Хочу продать машину

Быстрый выкуп легковых и грузовых машин и фургонов.

Выкуп транспортных средств после аварии или в нерабочем состоянии, а также машин, не имеющих техосмотр.

Узнать больше

Хотите продать машину, но нет времени на продажу?

 • Вам не придется брать отгул, приедем за вами в любую точку страны. С нами продажа машины займет 30 минут.

 • Перерегистрацию и документы мы оформим за свой счет. Привезем бланк договора и доверенности, вы лишь подпишете документы.

 • По телефону скажем примерную цену вашей машины. Заплатим максимально возможную сумму. Работаем быстро и честно.

 • Выкупаем машины всех марок и типов, машины после аварии, без техосмотра или с дефектами. И хотя законодательство позволяет покупателю в случае обнаружения скрытого дефекта на машине потребовать возврата денег или скидку, вам не стоит этого опасаться. Мы не будем возвращать вам машину, нам не нужны гарантии ее технического состояния.

 • Не стоит тратить время на онлайн объявления или на поездки по базарам с машинами. Просто позвоните и мы сделаем все необходимое. Или оставьте нам свой телефон, и мы вам перезвоним.

 • Возможно общение по
  WhatsApp или Viber.

Почему обратиться именно к нам?

Быстрая и честная сделка – главное для нас. Приедем к нам, заплатим за машину и оформим необходимые бумаги.
 • Заплатим за вашу машину наличными

  Вам не придется долго ждать денег, целую стоимость машины заплатим наличными при подписании договора.

 • Выкупаем все!

  Выкупаем легковые и грузовые автомашины, фургоны, микроавтобусы, фургоны для путешествий, машины-эвакуаторы, рефрижераторы. Из собственности частных лиц и компаний, любой марки и типа. Конечно, мы готовы выкупить автомобили в хорошем техническом состоянии, но выкупаем и машины после аварии, с дефектами, в нерабочем состоянии и без техосмотра.

 • Принимаем полную ответственность за вашу машину

  С момента выкупа мы берем на себя полную ответственность за техническое состояние вашей машины. Вам не стоит опасаться претензий от покупателя либо возврата машины при обнаружении скрытого дефекта.

 • Самая лучшая цена

  Заплатим максимально возможную сумму за ваш автомобиль. Примерную цену выкупа уточним по телефону, и вы сможете сравнить ее с другими предложениями.

 • Быстрый выкуп

  Процесс выкупа автомобиля с нами займет всего 30 минут. Приедем, оформим договор, заплатим вам деньги и увезем машину. Быстро и понятно.

 • Оформление

  Вам не придется ходить в реестр для перерегистрации машины. Документы оформим за вас на основании нотариально заверенной доверенности. Необходимые документы мы подготовим, от вас требуется лишь подпись.

Что вы должны подготовить?

Чтобы выкуп вашей машин был именно таким быстрым, как мы обещали, нам необходимы следующие документы:
 • Технический паспорт машины

 • Свидетельство о регистрации машины

 • Удостоверение личности (внутренний или заграничный паспорт)

 • Доверенность с нотариально заверенной подпись на случай, если машина зарегистрирована на другое лицо

Что мы покупаем?

Выкупаем или покупаем машины марки koda, Fiat, Lada, Citroen, VW, Mercedes Benz, BMW, Ford, Opel, Chrysler, Honda, Mazda, Audi, Iveco, Lancia, Jaguar, Isuzu, Seat, Saab, Subaru, Suzuki, Mg, Porsche, Renalt, Rover, Toyota, Hyundai, Kia, Daewoo, Lamborghini, Rolls royce, Lexus, Ferrari, Maserati, Alpinia, Jeep, Land rover, Hummer, Smart, Mini, Lotus, Maybach, Infiniti….и другие.
Выкупаем в Праге и по всей стране.

 • Личные
 • Пикап
 • Грузовой
 • Автоприцеп
 • Разбился
 • Разбитые

Новости

 • 15.01.2020

  Vyberte si chytře svůj nový vůz v autobazaru.

  Pokud jste si někdy kupovali nový vůz, nebo jste o jeho koupi alespoň uvažovali, určitě jste přemýšleli nad jednou důležitou věcí. Zda vám vůbec stojí za to, kupovat si úplně nový vůz, když od okamžiku jeho pořízení ztrácí na hodnotě. A to doslova raketovou rychlostí. Z toho logicky vyplývá, že je mnohem výhodnější ušetřit si peníze za auto, které by bylo sice nové, ale jeho koupě nevýhodná. A raději investovat peníze za ojeté, ale spolehlivé auto z autobazaru. Nespoléhejte jen na štěstí V každém případě nespoléhejte na štěstí a vyrazte do autobazaru s jasnou představou. Měli byste už dopředu vědět, na co se zaměřit a zeptat, abyste minimalizovali nevhodný výběr vozidla. Výkup osobních, užitkových i nákladních vozidel probíhá různě. Výkup vozidel je jedna věc, jejich následný prodej je věc druhá. Proto je třeba nenechat se ukolébat líbivými reklamami a sliby. Samozřejmě, že existují prověřená jména, vždy se však zajímejte o detaily. Chtějte znát skutečný stav vozidla Ať už budete vynakládat peníze za osobní vozidlo, nebo třeba peníze za dodávku, či peníze za nákladní vozidlo, nikdy se nenechte autobazarem odbít. Jde totiž o vaše peníze a vaši spokojenost. Protože autobazary vykupují nejen vozy v dobrém stavu, zajímejte se o to, zda se například jedná o bourané auto, které bylo opraveno. Pokud ano, prověřte si jeho aktuální stav a také to, zda tomu odpovídá cena vozu. Nenechte se uchlácholit stavem tachometru, mnohem víc řešte to, jak bylo v minulosti o vůz reálně pečováno. Jestli máte servis, kterému důvěřujete, domluvte se s autobazarem na tom, aby bylo s vozem možné absolvovat prohlídku právě v něm. Možná to pro vás není reálné, pak pátrejte sami. Čitelnějším s ohledem na minulost se pro vás automobil stane se znalostí VIN čísla a servisní knížky. Jsou v ní zápisy skutečně věrohodné? Liší se vrstva laku na různých částech auta? A co sváry v prostoru motoru, jsou pravidelné? Jsou všechny mechanické části vozu funkční? Přijde vám vnitřní vybavení vozu až příliš opotřebované s ohledem na uváděný stav a stáří vozu? Pamatujte, že je na vás, všimnout si co nejvíce detailů. Nebojte se požádat o zkušební jízdu. Ověřte si důvěryhodnost autobazaru Porovnejte informace, které dostáváte od autobazaru s tím, co sami vidíte a můžete si ověřit a logicky dovodit. Jedině tak zjistíte, zda je autobazar loajální ke svým potencionálním zákazníkům a nevyhodíte vaše peníze oknem. A pokud se rozhodnete vozidlo koupit, pak si důkladně přečtěte kupní smlouvu a nebojte se ptát. Pamatujte na to, že i když konkrétní autobazar či autozastavárna nabízí výhodný výkup aut, tak je ale nemusí také výhodně prodávat.

  Читать далее
 • 24.09.2019

  Kupujete auto? Vsaďte na ojeté zánovní vozy!

  Chystáte se koupit auto, nebo vyměnit staré za novější?  Přemýšlíte, zda investovat do nového, nebo raději sáhnout po ojetém ale zánovním voze? Druhá varianta je nejen levnější, ale i praktičtější. Po zánovních vozech s minimem najetých kilometrů sahá čím dál více zájemců. A my vám prozradíme proč! Hodnota nového vozu rychle klesá Pokud kupujete zcela nové auto, musíte počítat s prudkým poklesem jeho hodnoty především v prvních měsících od koupě. Už při vyjetí ze vrat výrobního závodu jeho cena klesá. A další prudké snižování ceny pokračuje především v prvním roce po nákupu. U některých vozů je to o 15 – 20%. Pokud vsadíte na koupi mírně ojetého vozu, nebo auta vystaveného v showroomu, můžete se dostat téměř až na polovinu původní ceny. Proč koupit mírně ojetý vůz? Mírně ojetá auta představují v dnešní době velmi perspektivní zboží. Pokud koupíte zánovní vůz, který má najeto jen pár kilometrů, máte jistotu nižší ceny než u zcela nového vozu, ale zachované kvality a neopotřebovanosti. Záleží ovšem na tom, jaký vůz kupujete a od koho. Předváděcí vozy Nejmenší počet najetých kilometrů a také větší jistotu, že se s ním zacházelo „jako v rukavičkách“, máte u předváděcích a referenčních vozů. Prodejci mají úkol uvést je do provozu, pokud možno, šetrně. Tato auta jsou pravidelně kontrolována značkovým servisem. Roční vozy Další variantou je koupě tzv. „ročního“ vozu. To jsou auta, která jsou v provozu cca rok a několik měsíců. Mají najeto o něco více než předváděcí vozy, ale díky servisní knížce a pravidelným kontrolám máte přehled o jejich historii. Ojeté vozy s málo najetými kilometry Poslední variantu pak představují ojeté vozy starší dvou a více let. Tady už záleží na jejich majiteli, jak s nimi zacházel, zda je pravidelně servisoval a kolik kilometrů s nimi najel. Pokud kupujete zpravidla tzv. druhé auto v rodině, je pravděpodobnost, že má najeto méně. Také vozy, které měli ve vlastnictví senioři, jsou méně jeté a je o ně dobře postaráno. Ideální je, když byl vůz garážován. Vykoupení starého vozu Už máte jasno, jaký vůz nově zaparkuje ve vaší garáži? Ale co s tím starým, který tam stále ještě zabírá místo? O to se postará firma Autobroker. Vykoupí od vás osobní, užitkové i nákladní vozy. Mohou být dokonce i havarované, nepojízdné a bez STK. Přijedou za vámi kamkoli po celé České republice. Je to rychlé a jednoduché. Stačí jim zavolat, oznámit žádost o výkup vozu a Autobroker už se o vše postará. Splňte si sen. Zbavte se starého a opotřebovaného auta a pořiďte si zánovního ojetého miláčka, který vám bude dělat radost po mnoho následujících let.

  Читать далее
 • 24.09.2019

  Auto jako špatná investice

  Když se podíváte na křivku poklesu cen u automobilů, zjistíte, že koupě automobilu opravdu není vhodnou dlouhodobou investicí. Cena automobilu samozřejmě klesá okamžitě poté, co s ním vyjedete z autosalónu, ale po nějakou dobu si drží stále rozumnou hodnotu, zejména díky skutečnosti, že je stále v záruce. Změna nastává v okamžiku, kdy záruka po dvou letech skončí. Cena automobilu jde rapidně dolů a v případě prodeje za něj dostanete pouze zlomek původní ceny. Nejvýhodnějším momentem, kdy se svého auta zbavit, je tedy dříve než mu skončí dvouletá záruka. Pokud se vám takto zánovní auto podaří prodat, získáte většinou dostatek peněz, aby nákup nového automobilu nebyl příliš finančně vyčerpávající. Klíčový je v těchto případech čas. Čím dříve nabídnete auto k prodeji, tím víc peněz získáte a koupě nového vozu bude pro vás dostupnější.   Jak prodat zánovní auto za nejvyšší možnou cenu Sehnat solidního a solventního kupce na vaše zánovní auto ovšem bývá často obtížné. Ne nadarmo se říká, že auto vám udělá radost dvakrát v životě: poprvé když si ho koupíte a podruhé když se ho dokážete zbavit. U nás v Auto Broker se snažíme tuto starost mnoha řidičů vyřešit. Vykupujeme auta za nejvyšší možnou cenu, za hotové, a tak aby celý proces trval co nejkratší dobu.   Vyřídíme za vás veškeré papírování Zařídíme za vás veškerou administrativu spojenou s převodem vozu. Veškerou dokumentaci zpracujeme a převod v registru vozidel zařídíme na základě vaší plné moci. Jakmile váš vůz převezmeme, vyplatíme vám peníze a přebíráme odpovědnost za veškeré eventuální skryté vady. Vy už se nemusíte o nic starat.   Neváhejte proto s prodejem svého ojetého automobilu příliš dlouho. U aut starších 2 let jde cena rapidně dolů a při jejich odprodeji nedostanete ani zdaleka tolik, kolik byste za své auto dostali o pár měsíců dříve.  

  Читать далее

Хочу продать машину

Хотите продать свою машину, хотите узнать, сколько получите за машину? Нужен совет? Заполните контактную форму, свяжемся с вами в течение 24 часов.